گروه مالی سامان

1712


گروه مالی سامان

شركت بيمه سامان در تاریخ 1383/11/27 به منظور ارائه خدمات بیمه های بازرگانی در رشته بيمه‌هاي اموال، مسئوليت و اشخاص با سرمايه 200 ميليارد ريالي منقسم به 200 ميليون سهم با ارزش اسمي يك هزار ريالي در سازمان ثبت شرکتها با شماره ثبت 241059 ثبت شد و در تاریخ 1383/12/11مجوز فعاليت خود را در رشته های زندگی ، غیر زندگی و بیمه های اتكايي از بيمه مركزي دریافت نمود و به‌ عنوان ششمين عضو گروه مالی سامان فعاليت خود را آغاز کرد.

گروه مالی سامان

بانک سامان به عنوان سومين بانک خصوصي کشور و اولين عضو گروه مالي سامان، تحت نظارت بانک مرکزي مرداد ماه 1381 با پيشينه اولين موسسه مالي و اعتباري کشور و با سرمايه اوليه 200ميليارد ريال آغاز به کار کرد. از شروع فعاليت با توجه به نياز مبرم کشور به تحول در زمينه صنعت بانکداري از سيستم بانکداري سنتي به بانکداري مدرن، ارائه خدمات بانکداري الکترونيکي را سرلوحه فعاليت بانکي خود قرار داده و در حال حاضر با سرمايه 4000ميليارد ريال، در کنار خدمات بانکداري رايج براي اولين بار در کشور در زمينه ارائه سرويسهاي بانکداري الکترونيکي چون سامان کارت، اينترنت بانک، موبايل بانک، تلفن بانک و ارائه سيستمهاي on- line بانکي گام برداشت.

آدرس وب سایت: www.sb24.com

گروه مالی سامانپرداخت الکترونیک سامان:

شرکت پرداخت الکترونيک سامان با مشارکت بانک سامان و با هدف ارائه خدمات پرداخت الکترونيک، با تمرکز بر دو حوزه خدمات کارت و ايجاد شبکه فراگير پذيرندگان کارت در سال 1382 تاسيس گرديد. اين شرکت با در اختيار داشتن امکانات سخت افزاري ونرم افزاري پيشرفته و بهره مندي از نيروهاي متخصص و مجرب توانست به عنوان اولين( payment service provider) PSP) رسمي کشور مجوز فعاليت خود را از بانک مرکزي جمهوري اسلامي ايران در سال 1383 دريافت نمايد. ماموريت ما ارائه خدمات پرداخت الکترونيک، با بالاترين کيفيت و ساده ترين کاربري، به صاحبان کسب و کار، شرکت ها، سازمانها ، دارندگان و پذيرندگان کارت در ايران است.

آدرس وب سایت: www.samanepay.com

دیگر اعضای گروه مالی سامان عبارتند از:

گروه مالی سامانکارگزاری بانک سامان

گروه مالی ساماناعتبار سنجی ایرانیان

گروه مالی سامانشرکت صرافی سامان

گروه مالی سامانپردازشگران سامان

گروه مالی سامان ارتباطات ماهواره‌اي سامان

گروه مالی سامانآفتاب تجارت سامان

رشت ، خیابان مطهری ،کوچه مطهر ، ساختمان بنان، طبقه اول ، طبقه فوقانی فروشگاه بالدیبال

تلفن : 01332329995               همراه : 09111346156

ساعات کاری :
شنبه تا چهارشنبه  : صبح ها از 8 صبح تا 1:30 ظهر

     عصرها از 4 بعد از ظهر تا 7 عصر

پنجشنبه ها :    از 8 صبح  نا 1:30 ظهر


بیمه سامان

© 2017 تمام حقوق این سایت برای بیمه سامان نمایندگی صدق جو محفوظ است | طراحی شده:شرکت مهیانت شمال