پرداخت آنلاین حق بیمه

14419

 

یکی از روش های پرداخت حق بیمه عمر و تشکیل سرمایه سامان، استفاده از روش پرداخت اینترنتی اقساط هست. به همین منظور در این صفحه شما به سامانه پرداخت اقساط بیمه سامان و صفحه پنل مربوط به هر بیمه گذار که سوابق پرداخت حق بیمه عمر سامان هم در آن موجود است، هدایت خواهید شد. در اینجا دو روش برای ورود به سامانه به شما پیشنهاد شده است. در صورتی که روی دکمه آموزش در هر قسمت کلیک کنید، می توانید آموزش تصویری نحوه استفاده از سامانه پرداخت حق بیمه سامان را مشاهده کنید. 

در صورتی که اقساط خود را از سایت بیمه سامان پرداخت نمایید، بلافاصله در سیستم آنلاین ثبت خواهد شد و معمولاً پیامک تأیید پرداخت هم برای شما ارسال می گردد. اگر در هر یک از مراحل پرداخت با خطا مواجه شدید، از زدن دکمه Back مرورگر خودداری نمایید و دوباره از ابتدا تلاش نمایید. و همینطور اگر پرداخت ناموفق بود و پول از حساب شما کسر گردید، به احتمال زیاد تا 72 ساعت بعد وجه پرداخت ناموفق توسط بانک به حساب شما بازگردانده می شود. در صورتی که بعد از گذشت این زمان، وجه پرداخت شده به حساب شما بازنگشت، با همکاران ما تماس بگیرید.

پیشنهاد می کنیم بعد از وارد شدن به بخش پرداخت آنلاین حق بیمه عمر سامان، اطلاعات خود را شامل اطلاعات شخصی و راههای ارتباطی شامل آدرس و تلفن تماس را بررسی نمایید. در صورتی که آدرس یا تلفن شما تغییر کرده است در اسرع وقت با تماس با همکاران ما، اطلاع رسانی نمائید. چرا که تمام اطلاعیه ها و یادآوری های بیمه سامان از طریق پست و یا پیامک ارسال خواهد شد و داشتن آدرس صحیح شما و تلفن همراه به روز شده شما، به ما کمک می کند که خدمات رسانی مطلوب تری داشته باشیم.


پرداخت با استفاده از کد اعلامیه بدهکار و کد بیمه گذار

 

رشت ، خیابان مطهری ،کوچه مطهر ، ساختمان بنان، طبقه اول ، طبقه فوقانی فروشگاه بالدیبال

تلفن : 01332329995               همراه : 09111346156

ساعات کاری :
شنبه تا چهارشنبه  : صبح ها از 8 صبح تا 1:30 ظهر

     عصرها از 4 بعد از ظهر تا 7 عصر

پنجشنبه ها :    از 8 صبح  نا 1:30 ظهر


بیمه سامان

© 2017 تمام حقوق این سایت برای بیمه سامان نمایندگی صدق جو محفوظ است | طراحی شده:شرکت مهیانت شمال