بیمه حوادث انفرادی کرونا

2510

بیماری هم دردهای جسمی و روحی به همراه دارد و هم هزینه‌های زیادی را بر دوش شما می‌گذارد. به خصوص در این ماه‌های اخیر که با چالش کرونا دست و پنجه نرم می‌کنیم، حتما این موضوع را بیشتر از همیشه احساس کرده‌اید. با ابتلای یکی از اعضای خانواده به بیماری کرونا، همه خانواده روزهای سختی را تجربه خواهند کرد. حالا در این میان هزینه‌های بستری و درمان و همینطور ضرر و زیان ناشی از خانه نشینی نیز به مشکلات جسمی افزوده خواهد شد.

مزایای بیمه کرونا

‍۱

پوشش هزینه بستری تا 100 میلیون تومان

‍۲

جبران هزینه بیکاریتا 30 میلیون تومان

‍۳

پرداخت سرمایه عمرتا ۱ میلیارد تومان

بیماری کرونا مشکلات زیادی را به همراه خود می‌آورد. گذشته از دردهای جسمی، برای آزمایش‌های مختلف و همینطور بستری و درمان، هزینه‌های زیادی به شما تحمیل خواهد شد. آن هم در روزهایی که بسیاری از کسب و کارها به علت شیوع بیماری کرونا، رونق خود را از دست داده‌اند. اینجاست که این هزینه‌ها برای افراد زیادی کمرشکن بوده و متاسفانه نمی‌توانند آنطور که باید، در مسیر بهبود بیماری قرار بگیرند.

علاوه بر این با ابتلا به کرونا، دوران قرنطینه و خانه نشینی‌های پی در پی شما را با مسائل مختلفی روبرو خواهد کرد. در این مواقع آرامش ذهنی و دور بودن از استرس، یکی از موارد مهم برای بهبود بیماریست، اما مگر می‌توان نگران ضرر و زیان این روزها نبود؟

گــذشته از ایـن‌ها، متاسفـانـه در ایـن مـــاه‌ها خانواده‌های زیادی داغدار عزیزان خود شدند و اعضای خانواده خود را در اثر بیماری کرونا از دست دادند. مرگ عزیزان از یک سو و مشکلات مالی که در پی آن رخ خواهد داد، از سوی دیگر باعث می‌شود تا خانواده این افراد، روزهای سختی را تجربه کنند.


اکنون زمان آن رسیده تا در کنار یکدیگر هزینه بیماری کرونا را شکست بدهیم و با استفاده از بیمه سه گانه کرونا، بخش مهمی از دلمشغولی‌هایتان را از بین ببریم. این حق شماست تا در دوران بیماری، فقط و فقط به بهبود فکر کرده و هیچ استرس و فشاری بابت هزینه‌های درمان متحمل نشوید.

برای خرید بیمه سه گانه کرونا از همین امروز اقدام کنید.

خرید آنلاین بیمه کرونا

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است

رشت ، خیابان مطهری ،کوچه مطهر ، ساختمان بنان، طبقه اول ، طبقه فوقانی فروشگاه بالدیبال

تلفن : 01332329995               همراه : 09111346156

ساعات کاری :
شنبه تا چهارشنبه  : صبح ها از 8 صبح تا 1:30 ظهر

     عصرها از 4 بعد از ظهر تا 7 عصر

پنجشنبه ها :    از 8 صبح  نا 1:30 ظهر


بیمه سامان

© 2017 تمام حقوق این سایت برای بیمه سامان نمایندگی صدق جو محفوظ است | طراحی شده:شرکت مهیانت شمال