بیمه سنوات

2971

بازنشستگی، کم درآمدترین بخش زندگی است که می تواند تا یک سوم دوره زندگی ما به طول بیانجامد.بیشتر کارمندان، تمایل دارند که با توجه به سهم خود در موفقیت های سازمان، در زمان بازنشستگی نیزاز مزایای مختلفی برخوردار باشند.

بیمه سنوات سامان، نگرانی ناشی از پیامدهای مالی خطر فوت و تأمین آینده کارمندان و خانواده هایشان را برطرف می سازد.

تعهدات:

1-     پوشش سرمایه فوت: بسیاری از مدیران تمایل دارند تا در صورت فوت یکی از کارکنان، به نوعی به خانواده ی وی کمک کنند. با بیمه سنوات سامان، در صورت فوت بیمه شده، مبلغی به عنوان سرمایه فوت به وراث قانونی کارکنان متوفی پرداخت میگردد. علاوه بر سرمایه فوت، سایر منافع اندوخته سنوات نیز به ذینفعان فوت بیمه شده پرداخت می گردد.

2-     پرداخت اندوخته سنوات: اندوخته سنوات ذخیره شده، در صورت بازخریدی، بازنشستگی و یا اتمام قرارداد، با اختیار بیمه گذار، به بیمه شده پرداخت می گردد.

3-     پرداخت اندوخته مازاد: در پایان هر سال بیمه ای با توجه به سود تضمینی اندوخته سنوات، امکان تشکیل اندوخته مازاد وجود دارد که بر اساس مابه التفاوت اندوخته فنی با اندوخته سنوات محاسبه شده و در صورت تمایل بیمه گذار، قابل پرداخت می باشد.

4-     گزارش عملکرد سالیانه: علاوه بر جدول اولیه، در پایان هرسال بیمه ای، یک گزارش از وضعیت سالیانه ی اندوخته ی بازنشستگی هریک از بیمه شدگان، به بیمه گذار ارائه خواهد شد.

مزایای بیمه سنوات سامان:

1-     تناسب حق مشارکت با افزایش حقوق

2-     پوشش های تکمیلی

( نظیر پوشش فوت حادثی، پوشش فوت حادثی بر اثر خطرات اضافی، پوشش هزینه های پزشکی بر اثر حادثه، پوشش نقص عضو دائم ناشی از حادثه، پوشش معافیت از پرداخت حق بیمه در صورت ازکارافتادگی کامل، پوشش درآمد ازکارافتادگی در صورت ازکارافتادگی کامل و پوشش هزینه های بیماریهای پرهزینه شامل انواع سرطان، سکته مغزی و قلبی، اعمال جراحی عروق، کرونر و پیوند اعضای اصلی بدن)

3-     دریافت وام از محل اندوخته

4-     اندوخته ای برای آینده

5-     مزایای مالیاتی

6-     مدیریت اندوخته های بازخریدی


تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است

رشت ، خیابان مطهری ،کوچه مطهر ، ساختمان بنان، طبقه اول ، طبقه فوقانی فروشگاه بالدیبال

تلفن : 01332329995               همراه : 09111346156

ساعات کاری :
شنبه تا چهارشنبه  : صبح ها از 8 صبح تا 1:30 ظهر

     عصرها از 4 بعد از ظهر تا 7 عصر

پنجشنبه ها :    از 8 صبح  نا 1:30 ظهر


بیمه سامان

© 2017 تمام حقوق این سایت برای بیمه سامان نمایندگی صدق جو محفوظ است | طراحی شده:شرکت مهیانت شمال